Kraniosakrální terapie

je dá se říci léčitelským uměním, má základ v práci osteopatů a spoléhá se na paměť těla, které ví, jak vypadá přirozený, zdravý stav.

Terapeut se snaží snaží ,,sladit celé tělo včetně vnitřních orgánů do jednoho rytmu", naladit jej aby si vzpomnělo, jak vypadá zdravý stav. Provádí se v leže za pomocí jemných dotyků. Je to terapie velmi příjemná pro klienta.

Jeden z průkopníků terapie Dr. Andrew Tailor Still k tomu napsal:

Všechny léky nutné k uzdravení už v těle jsou. Lze se k nim dostat, pokud vyladíme tělo takovým způsobem aby se mohly tyto léky volně sdružovat, slyšet nářky a uzdravovat postižené. Nikdy se mi nestalo, že bych na policích božské lékárny - Lidského těla - neviděl vyskládané ty nejlepší léky ...

Terapie je vhodná jako preventivní metoda, můžete se k ní obrátit po úrazech, porodech, operacích, stresových situací, pomáhá mladým, starým, malým dětem, kojencům.

Odblokovává traumata těla, která jsou uložena v podvědomí. Pomáhá při dýchacích obtížích, hormonálních poruchách, v těhotenství, při únavě, nespavosti, depresích. Má silný relaxační efekt. Vnímá duši i tělo jako celek, proto bývá úspěšná při vyléčení.

Je důležité mít důvěru v terapeuta a nechat jej, ať pomáhá Vašemu tělu vzpomenout si, jak být zdravé...

ZÁMĚR funguje na kvantové úrovni. Jestliže chci, aby něco zmizelo, přivedu k tomu dostatečné množství energie a ono to zmizí.
John E.Upledger


Délka ošetření je v rozmezí cca 60 až 90 minut. Terapie se používá i preventivně, při problémech je vhodná série návštěv v rozmezí 1 až 3 týdnů.
Kontraindikací je vnitřní krvácení, nádory, záněty, mozková příhoda, akutní zlomeniny, nitrolebeční aneurysma, hydrocephalus ...

Terapie se provádí vleže, klient je oblečený, nejlépe v něčem pohodlném. Po skončení doporučuji klidový stav :-) .LEVNÉ MASÁŽE    |    DORNOVA METODA    |    KLASICKÁ MASÁŽ    |    BREUSSOVA MASÁŽ    |    MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ NOHOU    |    AROMA MASÁŽ