Cesta duše ke zdraví

Cesta duše ke zdraví je způsob mé práce s klienty pomocí čtyř kroků:

- Způsob myšlení a psychický stav
- Minulost a karmická zátěž
- Strava a životní styl
- Péče o sebe


Pryč jsou doby, kdy jsem si naivně myslela, že jediný, kdo mne dokáže vyléčit, je příslušný lékař. Změnilo se to v době, kdy mi medicína nepomohla, kdy mi lékař s pokrčením ramen řekl, že mám všechny výsledky v pořádku a on netuší, co mi je i když mi bylo opravdu zle ...

Začala jsem se tedy léčit na vlastní pěst a shodou okolností se dostala k mé pozdější kamarádce a zjistila, že existuje něco jako psychosomatika a tím taky například cesta regresní terapie, kdy Vás člověk znalý provede Vaším životem zpět až do hluboké minulosti a cestou se zastavíte u těch okamžiků, které mohly Vaši nemoc způsobit.


Je několik důvodů, proč vzniká nemoc:

Karmická zátěž, např. jsme nebyli spokojeni s určitou částí našeho těla, nechali jsme si ji ,,upravit" a proto se v tomhle životě musíme vyrovnat třeba s určitým handicapem.

Psychická příčina, tzn.že naše myšlenky určují onemocnění, například onemocnění žlučníku u lidí, kteří v sobě drží hněv a zlobu.

Životospráva, jedno z nejdiskutovanějších témat ve společnosti, je spousta lidí, kteří si vůbec neuvědomují, že jsme tím, co jíme.

Vnější prostředí ve kterém se nacházíme

Možná Vám tady schází tolik probírané téma dědičných nemocí, tohle je velmi alibistické, svádět nemoc na to, že TO máme v rodině. Ono je to trochu jinak, už v okamžiku naší smrti duše ví moc dobře, jaké v další inkarnaci musí postoupit zkoušky, pokud je to třeba naučit se odpouštět nebo jiné téma, tak si duše cíleně vybere své příští rodiče, kteří určitou nemocí trpí, narodí se jim proto, aby se s touhle zkouškou vyrovnala.LEVNÉ MASÁŽE    |    DORNOVA METODA    |    KLASICKÁ MASÁŽ    |    BREUSSOVA MASÁŽ    |    MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ NOHOU    |    AROMA MASÁŽ